Personalizovaná hudba pro lepší spánek a meditaci & Zprávy o kvalitě spánku a analýza kvality spánku & Asistent s umělou inteligencí zaměřený na spánek a duševní pohodu

Co je Zepp Aura?

V rámci aplikace Zepp je Zepp Aura předplacená služba určená ke zlepšení spánku a zvládání stresu prostřednictvím asistenta pro duševní pohodu, personalizovaných reportů a uklidňujících zvuků.

Díky umělé inteligenci a patentované základní technologii se může Zepp Aura spárovat s hodinkami, prstenem nebo chytrým náramkem Amazfit a získávat tak co nejpřesnější údaje a vytvářet personalizovaná doporučení související s vaším zdravím.

Vyzkoušejte si službu Zepp Aura pro lepší spánek a duševní pohodu za skvělou cenu s digitální dárkovou kartou.

Vaše tělo. Váš rytmus.

Dokonalá harmonie.

Meditujte, relaxujte nebo rychleji usínejte díky přizpůsobené hudbě, která se inteligentně přizpůsobuje na základě biometrických údajů zachycených hodinkami, prstenem nebo chytrým náramkem Amazfit.

Zlepšete svou regeneraci pomocí odborných tipů, podrobným hodnocením kvality spánku a užitečnými informacemi.

Zjistěte více o svých dlouhodobých návycích pomocí podrobného přehledu o svém chování a skóre.

Staňte se prémiovým předplatitelem služby Zepp Aura a získejte přístup k vlastnímu chatbotu s umělou inteligencí pro poradenství v oblasti duševní pohody.

Tento trenér s umělou inteligencí, který se o vás vždy postará a je připraven zodpovědět vaše dotazy, bude aktivně připravovat denní, týdenní a měsíční analýzy vašeho spánku.

Při cestování vám dokonce může poradit s přizpůsobením se rozdílům v časových pásmech.

Poznámky

1.U virtuálních elektronických dárkových karet prodávaných na oficiálních webových stránkách: pokud nejsou aktivovány, můžete využít 30denní lhůtu pro vrácení bez udání důvodu. Po aktivaci již nemáte právo na vrácení bez udání důvodu.

2. Po uplynutí období služby poskytované virtuální elektronickou dárkovou kartou vyžaduje další použití předplatného.

3. Obsah Zepp Aura a veškeré poskytnuté informace jsou určeny výhradně pro vzdělávací účely a neměly by být považovány za náhradu odborného lékařského poradenství. Vždy se obraťte na kvalifikovaného poskytovatele zdravotní péče, pokud hledáte lékařskou pomoc. Další informace o Zepp Aura naleznete zde: https://aura.zepp.com/.

4. Zepp Aura je kompatibilní s chytrými hodinkami, chytrými prsteny a chytrými náramky Amazfit; není kompatibilní se sluchátky Amazfit, chytrými váhami ani jinými typy zařízení.

5. Zepp Aura je k dispozici uživatelům s účty aplikace Zepp registrovaným v Albánii, Rakousku, Bělorusku, Belgii, Bosně a Hercegovině, Bulharsku, Kanadě, Chorvatsku, Kypru, České republice, Dánsku, Estonsku, Finsku, Francii, Německu, Řecku, Maďarsku, Islandu, Irsku, Itálii, Lotyšsku, Litvě, Lucembursku, Maltě, Moldavsku, Nizozemsku, Norsku, Polsku, Portugalsku, Slovensku, Slovinsku, Španělsku, Švédsku, Švýcarsku, Srbsku, Rumunsku, Turecku, Ukrajině, Spojeném království (UK), Spojených státech (USA).

6. Dárkové karty s uplynulou dobou platnosti nebude možné uplatnit.

Sledujte nás

facebook  instagram