Amazfit ,,Up Your Game

Amazfit ,,Up Your Game"

Amazfit vylepšuje svou značku o novou vizuální identifikaci, étos a slogan „Up Your Game“.

Amazfit vám s radostí představuje vylepšenou identitu značky. Protože jste naším váženým partnerem, chceme, abyste byli mezi prvními, kteří vylepšenou značku Amazfit uvidí.

12. října 2021 jsme vám představili naše nové logo, vylepšenou identitu značky, přetvořenou webovou stránku a aktualizovanou nabídku produktů. Jedná se o významný krok v globální strategii značky Amazfit, protože posiluje naši pozici, rozšiřuje nabídku a zároveň tím upevňujeme náš závazek podporovat partnery a zákazníky pomocí prémiových produktů a služeb.

Amazfit letos začíná novou etapu a oznamuje ambiciózní modernizaci značky, jejímž základem je slogan „Up Your Game“. Díky neustálému zajišťování kvality, vynikající zákaznické podpoře a neúnavné spolupráci s partnery je nový oživený Amazfit vděčný, že s vámi může dále pokračovat ve své úžasné cestě. 

Značka Amazfit již od svého vzniku v roce 2015 neustále obnovuje a vylepšuje svou nabídku produktů. Prodejem vysoce kvalitních a cenově dostupných prémiových nositelných a chytrých zařízení jsme si vydobyli jedinečné postavení na trhu - to nám umožnili právě naši vážení partneři.

Po roce, který byl pro zákazníky i partnery plný výzev a ve kterém byly duševní pohoda a péče o zdraví důležitější než kdy dříve, přináší Amazfit s tímto vylepšením značky příliv energie, vitality a optimismu.

S naším novým sloganem „Up Your Game“ společnost Amazfit vyzývá a inspiruje k otevřenosti k objevování a k vášni vytvářet partnerství. V rámci vylepšení značky Amazfit se více přikláníme k sebevyjádření, inkluzivitě a oslavě života. To má v nás všech vzbudit aktivního ducha a hluboce zakořeněnou víru v neomezené možnosti a úspěchy našich zákazníků.

Představujeme nové logo, díky kterému naše značka vychází vstříc rozmanitosti a individualitě. Chápeme, že se zákazníci neustále mění - mohou kdykoliv svobodně vyjádřit sebe sama. Toto motivující sebevyjádření se odráží v naší nové vylepšené značce Amazfit.

Těší nás, že můžeme i nadále spolupracovat s vámi a vašimi týmy, a velmi si vážíme vaší podpory při prosazování naší vylepšené identity značky v nadcházejících měsících.

O značce Amazfit

Značka Amazfit byla založena v roce 2015 a je přední světovou značkou chytrých nositelných zařízení zaměřených na zdraví a fitness. Amazfit nabízí širokou nabídku produktů včetně chytrých hodinek a náramků, TWS sluchátek, zařízení zaměřených na zdraví a fitness, jako jsou chytré běžecké pásy a chytré váhy s analyzátory složení těla, a sportovního vybavení. Podstatou naší značky je slogan „Up Your Game“ a její uživatele vybízíme k tomu, aby žili své vášně a svobodně se realizovali.

Díky vynikajícímu zpracování získaly chytré hodinky značky Amazfit mnoho ocenění za design, včetně německých cen German iF Industrial Design Award a Red Dot Design Award.

V současné době jsou produkty Amazfit dostupné ve více než 90 zemích a regionech po celém světě - v Severní a Jižní Americe, Asii, Evropě a dalších. Značku Amazfit vlastní společnost Zepp Health (NYSE: ZEPP), která od roku 2014 prodala již více než 100 milionů zařízení. Pro více informací navšivte náš web www.amazfit.cz

Sledujte nás

facebook  instagram