Amazfit Zenbuds Cloud White #3875

3 490 Kč
2 884 Kč bez DPH
skladem

Dárky zdarma

free_shipping
KOD: x
+ DOPRAVA ZDARMA PPL
KOD: x

v hodnotě 89 Kč

Amazfit Zenbuds Cloud White

Chytrá sluchátka Amazfit ZenBuds jsou stvořena pro relaxaci, zvýšení pozornosti a ničím nerušený spánek. Dokáží maskovat tlumit okolní ruch, přehrávat uklidňující zvuky, které vám pomohou odprostit se od okolního světa a uvolnit se. Funkce inteligentního sledování spánku navíc každou noc analyzuje kvalitu vašeho spánku a pomáhá vám zlepšit spánkové návyky.

 

 

Mlčeti zlato

Výzkumy ukazují, že pokud jde o spánek, maskování zvuků přirozeným, uklidňujícím bílým šumem je mnohem lepší než pouhé pokusy blokovat hluk. Amazfit ZenBuds dokáží obojí.

 

 

Maskování hluku

Namísto aktivního potlačení šumu se Amazfit ZenBuds spoléhají na pasivní blokování šumu, které snižuje vnímání vnějších zvuků a přitom nespotřebovává žádnou energii.

 

 

Design, který padne do vašich uší

Drobné, ergonomicky navržené špunty pohodlně zapadnou do vašich uší a izolují vás tak od vnějších zvuků. „Deštníková“ struktura sluchátek dokonale drží ve vašich uších, čímž efektivně snižuje hladinu hluku z vašeho okolí.

 

 

Široká knihovna relaxačních zvuků

Sluchátka pomocí širokopásmových přijímačů Knowles přehrávají relaxační a uspávající zvuky, přenášené z aplikace Zepp do sluchátek, které napodobují různé situace a přírodní prostředí. Tyto zvuky vám pomohou uvolnit napětí nahromaděné během dne, soustředit se nebo nastartovat spánkový cyklus.

 

Maskování hluku Ano

Monitorování srdeční frekvence Ano

Monitorování spánku Ano

Přehrávání uklidňujících zvuků Ano, cca 12 zvuků

Osobní budík Ano

Pomodoro Timer Ano

Konektivita Bluetooth 5.0 BLE

Kapacita baterie sluchátek 10 mAh

Kapacita baterie pouzdra 280 mAh

Celková výdrž až 8 nocí (64 hodin)

Hmotnost sluchátka 2 g

Hmotnost pouzdra 50 g

Barva Bílá

Materiály Plast, silikon

Obsah balení Levé a pravé sluchátko, Otočné nabíjecí pouzdro, 4 páry silikonových koncovek do uší různých velikostí, Nabíjecí kabel USB typu C, Návod k použití

Sledujte nás

facebookFacebook
instagramInstagram

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací Souhlasím