Amazfit Smart Scale #4397

1 290 Kč
1 066 Kč bez DPH
skladem

Dárky zdarma

free_shipping
KOD: x
+ DOPRAVA ZDARMA ZÁSILKOVNA
KOD: x

v hodnotě 49 Kč

Amazfit Smart Scale


Vysoká přesnost měření

Tato váha disponuje důmyslnými ITO elektrodami, které přestavují vysokou přesnost měření. Zajistí komplexní diagnostiku skladby těla a měření 16 tělesných metrik včetně procenta tělesného tuku, svalové hmoty či obsahu vody. Díky těmto hodnotám snadno pochopíte svou celkovou fyzickou kondici. Kromě toho váha měří srdeční frekvenci ve stoje, čímž pomáhá posoudit celkovou úroveň vaší kondice pro přizpůsobení cvičebního plánu.


Pokročilé algoritmy

Váha využívá pokročilé algoritmy, které pomocí šestnácti tělesných ukazatelů analyzují vaši celkovou kondici. Na základě těchto údajů je schopna spočítat váš BMI a doporučit denní příjem kalorií. Zajímavou funkcí je také balanční test, schopnost udržet rovnováhu je zcela klíčová k tomu, abyste předešli případným zraněním při sportu a vylepšili vaši postavu.


Dokonalé provedení

Stylový design váhy Amazfit Smart Scale vás zaujme na první pohled. Design Aurora s barevným přechodem se stane atraktivním doplňkem každé moderní domácnosti. Vrchní strana přístroje je vybavena dobře čitelným multifunkčním digitálním displejem. Spárujte váhu s mobilní aplikací Amazfit přes bezdrátové připojení Bluetooth nebo WiFi a získejte komplexní přehled o naměřených hodnotách.


Klíčové vlastnosti

Chytrá osobní váha. 16 vyhodnocovaných údajů. Měření srdečního tepu a tělesné rovnováhy. Synchronizace přes Bluetooth, WiFi 2,4GHz a aplikaci Zepp. Velký 3,4" LCD displej. Podpora až 10 účtů, v každém může být až 12 uživatelů, podpora režimu hosta. Režim těhotenství a vážení malých dětí. Skleněný povrch v barvě Aurora Gradient.

Svěřte svou kondici a zdraví do rukou chytré váhy Amazfit Smart Scale. Váha, která zmapuje až 16 tělesných metrik, má moderní design a dobře čitelný multifunkční displej.

Typ váhy Digitální diagnostická (s funkcemi)

Funkce Měření tuku, Měření svalů, Měření vody

Materiál desky Plast, Sklo

Konektivita Bluetooth, Wi-Fi

Kompatibilní OS Android, iOS

Barva Modrá

loading


Komentáře k Amazfit Smart ScalePro napsání komentáře musíte být přihlášen(a).
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.

Sledujte nás

facebook  instagram